NEWS

2022.12.13

BAYER DRONTAL Plus Flavour Tabletki dla psa na robaki

W razie przypadkowego połknięcia produktu, należy niezwłocznie zwrócić się o pomoc lekarską oraz przedstawić lekarzowi ulotkę informacyjną lub opakowanie produktu. W przypadku rozpoznanej inwazji, podanie leku należy powtórzyć po 14 dniach. Tabletki należy podawać zwierzęciu wyłącznie doustnie. 3l i 3m ustawy – Prawo farmaceutyczne, produkty lecznicze (…) wydawane w ramach wysyłkowej sprzedaży produktów leczniczych nie podlegają zwrotowi. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz skorzystać z naszej rady zapraszamy do kontaktu – telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w Gliwicach. Zgodnie z obowiązującymi przepisami hurtowa sprzedaż produktów w celu dalszej ich odsprzedaży jest niemożliwia. Zalecaną dawkę leku należy podawać przez trzy kolejne dni.

 • Standardowo u dorosłych psów (powyżej 6 miesiąca życia) odrobaczanie przeprowadza się, co 3 miesiące.
 • Należy koniecznie zapoznać się z ulotką, w której znajduje się zalecenie dawkowania – najczęściej w miligramach na kilogram masy ciała psa.
 • Zgodnie z obowiązującymi przepisami hurtowa sprzedaż produktów w celu dalszej ich odsprzedaży jest niemożliwia.
 • Vermi Tabs utrzymuje prawidłową higienę jelit psów i kotów, jest to ziołowy preparat odrobaczający w tabletkach opracowany na bazie roślin leczniczych.

Tabletkę można podawać bezpośrednio do jamy ustnej zwierzęcia lub wymieszać z pokarmem po rozkruszeniu. Nie istnieje potrzeba głodzenia psa w trakcie leczenia. U dorosłych psów (powyżej 6 miesiąca życia) odrobaczanie należy przeprowadzać co 3 miesiące. W przypadku, gdy właściciel nie zdecyduje się na regularną terapię produktami przeciwrobaczymi możliwą alternatywą może być badanie kału co 3 miesiące. Program dawkowania należy ustalić w porozumieniu z lekarzem weterynarii. Standardowo u dorosłych psów (powyżej 6 miesiąca życia) odrobaczanie przeprowadza się co trzy miesiące.

SZELKI I OBROŻE DLA PSÓW

Reklamowe pliki cookie mogą być wykorzystywane za pośrednictwem naszej strony przez naszych partnerów reklamowych. Jeśli nie zezwolisz na te pliki cookie, nadal będziesz widzieć w przeglądarce podstawowe reklamy, które nie są oparte na Twoich zainteresowaniach. Embonianu pyrantelu i 5mg prazikwantelu na 1kg m.c., co odpowiada 1 tabletce na 10kg m.c.

 • Pasożyty bytujące w układzie pokarmowym i wydalniczym psa to m.in.
 • Brak informacji na temat stosowania u suk karmiących.
 • Odwiedzaj regularnie weterynarza w celu przebadania swojego pupila.
 • Mamy różne zawody – znajdziesz u nas m.in zoologa, technika i lekarza weterynarii, behawiorystę psów i kotów oraz trenera.
 • Być może okaże się wygodniejsza zarówno dla Ciebie, jak i dla zwierzęcia.

Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Opiekunka adoptowanego beagle’a Hugo i kota Kocisława. Jeśli pojawia się ona jednorazowo i jest tak naprawdę luźniejszym kałem, nie ma się czym martwić. Gdy jednak jest intensywna i utrzymuje się powyżej doby, może świadczyć o zarobaczeniu lub na przykład reakcji alergicznej na podany preparat.

Akcesoria do ogrodu

W końcu czworonóg źle się czuje, ma osłabiony organizm i choruje. Jest to niebezpieczne szczególnie dla szczeniąt będących w fazie rozwoju. Objawy sugerujące zakażenie pasożytami to m.in. Apatia, ciągły sen, ciężki oddech, brak apetytu, wymioty czy biegunka. Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki. Eksperci dzielą się wiedzą, dzięki której jeszcze lepiej zadbasz o zdrowie swojego pupila.

tabletki na odrobaczanie psa gdzie kupić

Cały zabieg odrobaczania jest praktycznie bezinwazyjny. Tabletki na odrobaczenie psa są łatwe https://biodroga.rs/pozyczki/everest-finanse-sp-z-o-o-rem-doradztwo-gospodarcze/ i wygodne w podawaniu – można je rozkruszyć, wymieszać z pokarmem lub ukryć w smakołyku.

Kuwety dla kota

Najlepszym rozwiązaniem będzie ich zakup bezpośrednio u weterynarza lub też u nas, w naszym sklepie. Twój czworonóg będzie Ci bardzo wdzięczny za pomoc, bo robaki to problem bardzo uciążliwy chwilowki i obniżający komfort życia, a także samopoczucie zwierzaka. Jak już dobrze wiemy, wszystkie środki podawane zwierzętom powinny być zalecone i przepisane przez lekarza weterynarii.

Jak człowiek może się odrobaczyć?

 1. niklozamid (który skutecznie radzi sobie z tasiemcem);
 2. albendazol (niszczy m.in. glistę ludzką i owsiki);
 3. mebendazol (usuwa owsiki glistę ludzką i włosogłówkę).

Problemy z trzustką, ataki padaczki, problemy skórne czy niewydolność nerek. Tak jak o sposobie podawania, tak i o dawkach powinien decydować lekarz weterynarii.

Czy można kupić tabletki na odrobaczenie psa w aptece?

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące tego produktu to prosimy o kontaktz obsługą naszego sklepu. U suk karmiących, młodych psów (poniżej 6. miesiąca życia) lub w schroniskach, wskazana może być większa częstotliwość leczenia.

tabletki na odrobaczanie psa gdzie kupić

Choć robaki jelitowe nie są widoczne gołym okiem, mogą doprowadzić do spustoszenia w organizmie czworonogów. Aby twój pies cieszył się zawsze doskonałą kondycją, powinieneś więc zadbać o zabezpieczenie go przed pasożytami wewnętrznymi.

Jak często odrobaczać dorosłego psa?

Za odrobaczenie psa średniej wielkości należy zapłacić ok. 30 zł. Biorąc pod uwagę, że będziemy podawać tabletki na odrobaczanie 4 razy w roku, za odrobaczanie rocznie zapłacimy ok. 120 zł. Psy osłabione, wyniszczone lub silnie zarobaczone (widoczne w kale pasożyty lub człony tasiemców) powinny być prowadzone przez lekarza weterynarii.

 • Jeszcze częściej odrobacza się psy pracujące oraz hodowlane.
 • Preparat podaje się bezpośrednio do jamy ustnej lub po wymieszaniu z karmą.
 • Prazykwantel po podaniu doustnym jest bardzo szybko i niemal całkowicie absorbowany z przewodu pokarmowego u wszystkich badanych gatunków zwierząt.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Dodanie produktu do listy zakupowej nie oznacza automatycznie jego rezerwacji. Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później. Cena nie jest też powalająca, dlatego nie musisz się martwić, że obowiązkowe odrobaczania znacząco uszczuplą Twój domowy budżet. Dobrej jakości i sprawdzone tabletki kupisz u nas już za kilkanaście złotych, co nie będzie dla Ciebie dużym wydatkiem, ale przyniesie dużą ulgę Twojemu zwierzakowi.

Dlaczego pies wymiotuje po tabletce na odrobaczenie? Czy należy się martwić?

Odwiedzaj regularnie weterynarza w celu przebadania swojego pupila. Poznaj szczegółowy schemat odrobaczania zgodnie z rekomendacją ESCCAP na lub Koniecznie wypróbuj Drontal Dog Flavour, to jedyna w Polsce tabletka dla psów w postaci smacznej kosteczki. Ukończyła liczne kursy i uczestniczyła w kilkunastu seminariach z zakresu zachowania, żywienia i opieki nad psami. Przez 11 lat była związana z magazynem „Mój Pies” oraz portalami Psy.pl i Koty.pl.

Pyrantelu embonian jest w niewielkim stopniu wchłaniany z przewodu pokarmowego. Mniej niż 15% wydalane jest z moczem w postaci niezmienionej i metabolitów.

I to właśnie u niego najlepiej i najłatwiej kupić tabletki na robaki dla psa. Warto zaznaczyć, że są one dostępne z reguły także w aptekach weterynaryjnych. Zabronione jest odrobaczanie psa tabletkami dostępnymi w klasycznych aptekach – mogą one wywołać szereg dolegliwości. Niepoprawne, nieodpowiedzialne odrobaczanie pozyczki online psa może doprowadzić do poważnych powikłań i skutków ubocznych, a nawet do jego śmierci. Cena leku na robaki zależy od konkretnego preparatu, ale przede wszystkim od wagi psa. Im większy pies, tym więcej substancji trzeba podać na kilogram masy ciała, więc i cena leczenia będzie odpowiednio wyższa.

 • Bardzo często w dawkowaniu stosowany jest margines błędu, dlatego można zaokrąglać je do min. ¼ tabletki.
 • Nie stosować u suk w pierwszych dwóch trymestrach ciąży.
 • Twój pies niechętnie przyjmuje preparaty na odrobaczanie?
 • Specjalnie dobrana, naturalna mieszanka ziół o właściwościach robakobójczych oraz łagodzących skutki obecności pasożytów w przewodzie pokarmowym psa.

Dopasowanie jej do masy ciała pupila nie sprawi Ci trudności. Wystarczy bowiem, że skorzystasz z podziałki znajdującej się na opakowaniu. Żeby pies zachował pełnię zdrowia, potrzebuje przede wszystkim troskliwej opieki i szybkiego reagowania w sytuacjach, gdy zaczyna się gorzej czuć.

Można to zrobić palcami, albo specjalną kleszczołapką. Polecamy ten drugi sposób bo jest łatwiejszy I bezpieczniejszy.

Drontal Dog Flavour to tabletki odrobaczające dla psów. W skuteczny sposób eliminują inwazje pasożytów wewnętrznych, które atakują przewód pokarmowy https://il.ink/blog/pozyczki/skd-wzi-pienidze-8-pomysow/ Twojego pupila. Odrobaczanie psa poprzez tabletki polega na zabijaniu i eliminowaniu z jego organizmu pasożytów, które są wydalane wraz z kałem.

見学会も開催中!
お気軽にお問合せください

資料請求・お問合せ TEL.0532-38-0525

販売元ANNIE.. GLOBAL EDUCATION
(電話 平日11:00~19:00受付)